Konferenčné stoličky

140.00
Konferenčná kancelárska stolička. Sedadlo a operadlo je čalúnené. Kostra je kovová čierna alebo chrómovaná.
165.40
Konferenčná kancelárska stolička. Sedadlo a operadlo je čalúnené. Kostra je kovová čierna/chrómovaná s opierkami rúk z čierneho plastu.
60.50
Konferenčná kancelárska stolička. Sedadlo je čalúnené a operadlo je čierne sieťované. Kostra je kovová chrómovaná. Opierky rúk sú čierne plastové. Koncovky nôh sú čierne plastové.
76.50
Konferenčná čalúnená kancelárska stolička. Sedadlo aj operadlo je čalúnené. Kostra je kovová čierna. Opierky rúk sú čierne plastové. Koncovky nôh sú čierne plastové.
120.00
Čalúnená konferenčná stolička s moderným dizajnom. Sedadlo čalúnené v čiernej látke. Operadlo plastové, čierne, sieťované. Kostra  kovová-lyžiny, chrómovaná s čiernymi plastovými laketníkmi.  
Konferenčná kancelárska stolička. Sedadlo aj operadlo môže byť čalúnené. Kostra je kovová čierna alebo chrómovaná. Koncovky nôh sú čierne plastové. Možnosť stohovania. Rôzne varianty stoličky - bez podrúčiek, s podrúčkami, so stolíkom, čierna kostra, chrómovaná kostra, rôzne farby...
53.10
Konferenčná kovová čalúnená kancelárska stolička. Sedadlo aj operadlo je čalúnené. Kostra je kovová čierna alebo chrómovaná. Koncovky nôh sú čierne plastové.
Čalúnená konferenčná stolička s moderným dizajnom. Sedadlo čalúnené. Operadlo plastové, čierne, sieťované. Kostra  kovová-lyžiny, chrómovaná s čiernymi plastovými laketníkmi.  
Konferenčná  stolička. Sedadlo aj operadlo je plastové, môže byť čalúnené. Opierky rúk sú plastové sivé, varianta aj bez opierok rúk. Kostra je kovová sivá alebo chrómovaná. Cena je podľa zvolenej varianty. Koncovky nôh sú plastové.
30.00
Konferenčná plastová stolička. Sedadlo aj operadlo je plastové. Kostra je kovová čierna, chrómovaná alebo sivá. Koncovky nôh sú čierne plastové.
40.60
Konferenčná drevená stolička. Sedadlo aj operadlo je z bukovej lakovanej preglejky. Kostra je kovová čierna, chrómovaná alebo sivá. Koncovky nôh sú čierne plastové.
45.40
Konferenčná čalúnená stolička. Sedadlo aj operadlo je čalúnené. Kostra je kovová čierna, chrómovaná alebo sivá. Koncovky nôh sú čierne plastové. Opierky sú kombinované kov/čierny plast.
52.60
Konferenčná čalúnená stolička. Sedadlo aj operadlo je čalúnené. Opierky rúk sú kombinácia kov/čierny plast. Stolík je plastový čierny, sklopný. Kostra je kovová čierna, chrómovaná alebo sivá. Koncovky nôh sú čierne plastové.